Sashimi Laks

199,00 kr

fra kr 625/kg

Pakning størrelse

5.0 Google-anmeldelser

Utsolgt akkurat nå. Vil du ha beskjed når den er tilbake?

Legg igjen mobilnummeret ditt, så sender vi deg én SMS når Sashimi Laks er tilbake på lager.

Ved å trykke godtar du at vi sender deg én SMS når varen er tilbake. Ingen nyhetsbrev, ingen masing.

Takk! Vi sender deg en SMS når varen er tilbake.

Fri frakt over 1 000 kr
Velg leveringsdag i handlekurven
Kvalitetsgaranti

oppdrettet i norske fjorder

Havbruk Type
FrøyaLokasjon
Atlantisk laks Art
Frosset Tilstand

Om produktet

Midloin er midtstykket av laksen - der fileten er tykkest og kjøttet jevnest. Ingen tynne ender, ingen tørre kanter. Bare jevn, saftig laks fra kant til kant.

Dette er stykket sushi-kokker velger. Jevn tykkelse gir perfekt resultat uansett om du steker, baker eller serverer rå. En filet som gjør det vanskelig å feile.

Laksen kommer fra norske fjorder der kaldt, oksygenrikt vann gir kjøttet den karakteristiske faste teksturen og den dype rosa fargen. Midloin er det mest allsidige stykket - like godt varmebehandlet som rått, og alltid med jevnt resultat. Les mer om Frøya Lakseguiden

Passer godt sammen med

Fylte krabbeskjell
Fylte krabbeskjell1 stk (150g)
139,00 kr
Hummer
Hummer1 stk
299,00 kr920 kr/kg
Taskekrabbe hel
Taskekrabbe hel1 stk (ca 500 g)
149,00 kr298 kr/kg
Fiskekaker Dalen
Fiskekaker Dalen3 kg
809,00 kr269,67 kr/kg
Scampi 16/20
Scampi 16/201 kg
299,00 kr299 kr/kg
Steinbitkaker Dalen
Steinbitkaker Dalen3 kg
809,00 kr269,67 kr/kg

Kjøp sushi-laks levert hjem

Velg mellom disse pakkene

  • 300g 199 kr
  • 1.5 kg 969 kr
  • ca. 4 kg 2.499 kr

Kilopris: fra kr 625/kg

Levert hjem på din leveringsdag. Sjekk postnummeret ditt for å se dagene der du bor.

Velg pakke og legg i handlekurv
Når kan du få den?

Skriv postnummeret ditt, så ser du neste leveringsdag der du bor.

Hva vil du ha?
Hva frister mest? Valgfritt

Slik bestiller du

  1. Velg pakke og legg den i handlekurven.
  2. Velg leveringsdag i handlekurven. Du ser dagene som gjelder der du bor.
  3. Vi kjører sjømaten frossen hjem til deg på dagen du valgte.
5.0

Hva kundene våre sier

Fra Google-anmeldelser

Vi bestilte laks og breiflabb. Veldig flott kvalitet på fisken. Stykker er jevne og store. Leveringen gikk veldig fint og Fiskehandleren var presis.Vi bestiller garantert igjen!

Alicja Schilling
Google-anmeldelse

Nydelige produkter,presis levering,anbefales.

Kristine Lindberg
Google-anmeldelse

Kjempe god service og kvalitet, presis og punktelig. Anbefales på det varmeste😀

nudrat B
Google-anmeldelse
Se alle 59 anmeldelsene på Google
Ring oss41 87 09 60 Send SMSVi svarer raskt