Krabbeklør kokt

1.529,00 kr

kr 509/kg

5.0 Google-anmeldelser

Utsolgt akkurat nå. Vil du ha beskjed når den er tilbake?

Legg igjen mobilnummeret ditt, så sender vi deg én SMS når Krabbeklør kokt er tilbake på lager.

Ved å trykke godtar du at vi sender deg én SMS når varen er tilbake. Ingen nyhetsbrev, ingen masing.

Takk! Vi sender deg en SMS når varen er tilbake.

Fri frakt over 1 000 kr
Velg leveringsdag i handlekurven
Kvalitetsgaranti
Teine Fangstmetode
-Sertifisering
Norge Område
Frosset (ferdig kokt) Tilstand

Om produktet

Krabbeklør fra Hitra er norsk sjømat på sitt enkleste og beste. Store klør med masse kjøtt fra taskekrabbe fanget med teine langs Hitra-kysten. Knekk, dypp i smeltet smør, nyt.

Ferdig kokt og klar til bruk - du trenger bare å tine og servere. Ca. 100 g per klo med fast, søtt krabbekjøtt. Villfanget norsk taskekrabbe fra et av Norges beste krabbeområder.

Perfekt som forrett med aioli og sitron, til krabbefest med venner, eller som tapas på en sommerkveld. Så enkelt at det nesten føles som juks. Les mer om Hitramat

Passer godt sammen med

Scampi 16/20
Scampi 16/201 kg
299,00 kr299 kr/kg
Hummer
Hummer1 stk
299,00 kr920 kr/kg
Steinbitfilet
Steinbitfilet5 kg
1.799,00 kr
Hvalbiff
Hvalbiff2 kg
739,00 kr369,50 kr/kg
Fiskekaker Dalen
Fiskekaker Dalen3 kg
809,00 kr269,67 kr/kg
Røkt blåkveitefilet
Røkt blåkveitefilet3 kg
1.239,00 kr413 kr/kg

Kjøp krabbeklør levert hjem

Pakke

  • 3 kg 1.529 kr

Kilopris: kr 509/kg

Levert hjem på din leveringsdag. Sjekk postnummeret ditt for å se dagene der du bor.

Velg pakke og legg i handlekurv
Når kan du få den?

Skriv postnummeret ditt, så ser du neste leveringsdag der du bor.

Hva vil du ha?
Hva frister mest? Valgfritt

Slik bestiller du

  1. Velg pakke og legg den i handlekurven.
  2. Velg leveringsdag i handlekurven. Du ser dagene som gjelder der du bor.
  3. Vi kjører sjømaten frossen hjem til deg på dagen du valgte.
5.0

Hva kundene våre sier

Fra Google-anmeldelser

Nydelige produkter,presis levering,anbefales.

Kristine Lindberg
Google-anmeldelse

Kjempe god service og kvalitet, presis og punktelig. Anbefales på det varmeste😀

nudrat B
Google-anmeldelse

Veldig bra!

kristin
Google-anmeldelse
Se alle 59 anmeldelsene på Google
Ring oss41 87 09 60 Send SMSVi svarer raskt